İnfaz ve Koruma Memuru Cemal Karadağ’a Mesai Arkadaşlarından Vefa

Elim bir kaza sonucu hayata veda eden Afyonkarahisar Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli İnfaz ve Koruma Memuru Muhammed Cemal Karadağ’ı mesai arkadaşları unutmadı.

Muhammed Cemal Karadağ’ın anısını yaşatmak isteyen mesai arkadaşları bağış kampanyası düzenledi. Karadağ’ın mesai arkadaşları kampanyadan gelen bağışları kimsesiz çocuklar için değerlendirme kararı aldı. Afyonkarahisar Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü ile iletişime geçen Karadağ’ın mesai arkadaşları çocuklardan gelen taleplerle alınacak hediyeleri belirledi. Çocuklardan gelen talepler doğrultusunda Afyonkarahisar Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli çocuklara hediye olarak langırt ve dart aldı.

Kurum Müdürü Mestan Doğan, kısa zaman önce kaybettikleri mesai arkadaşlarından Muhammed Cemal Karadağ’ın tüm kurum personeli tarafından çok sevildiğini belirterek, “Muhammed Cemal’in hatırasını yaşatmak istedik. Kurum personelimizle birlikte bir kampanya düzenledik. Kampanyaya gelen bağışları da kimsesiz çocuklara hediye alarak değerlendirdik. Hem arkadaşımızın hatırası yaşayacak hem de Afyonkarahisar Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde barınan çocukların sosyal faaliyetlerine katkı sağlamış olacağız.” dedi.

KURUM PERSONELİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Afyonkarahisar Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumuna teşekkür plaketi verildi.
 

Fotoğraflar