İzmir DSM’de Türk Halk Müziği Konseri Düzenlendi

İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlüler ve ailelerine yönelik Türk halk müziği konseri düzenledi.

İyileştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eden İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle yükümlülerin toplumla bütünleşmesini kolaylaştırıyor.

İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile TRT İzmir Radyosu arasında yapılan iş birliği kapsamında, Türk Halk Müziği ses sanatçıları Mehmet Ali Çakar ve Emre Kızıl tarafından konser verildi. Gerçekleştirilen müzik dinletisinde, ses sanatçıları geleneksel halk müziği performanslarını sergiledi. Yükümlüler ve aileleri konsere yoğun ilgi gösterdi.

Düzenlenen konserin ardından kısa bir konuşma yapan İzmir Denetimli Serbestlik Müdürü Necmi Sultani, yükümlülerin tekrar topluma kazandırılması hedefiyle sosyal, kültürel etkinlikler yapmaya devam edeceklerini ifade ederek, TRT İzmir Radyosu Türk Halk Müziği ses sanatçılarına verdikleri destek dolayısıyla teşekkür etti. Konser etkinliğine katılan yükümlüler ve aileleri, konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Kurum konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Adli Tıp Grup Başkanı, ceza infaz kurumu müdürleri, denetimli serbestlik müdürleri, kurum personeli, yükümlüler ve aileleri katıldı.
 

Fotoğraflar