Manisa Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde Reklam Fotoğrafçılığı Söyleşisi Yapıldı

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Özgürlüğün Renkleri projesi kapsamında, Manisa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü bünyesinde denetim tedbiri altında bulunan yükümlüler için Profesyonel Fotoğrafçı Fatih Özkadir tarafından reklam fotoğrafçılığı konulu sunum yapıldı.

Projenin temel hedefi, denetimli serbestlik kapsamındaki bireylerin fotoğrafçılık alanında yeteneklerini geliştirmeleri ve yeni bir meslek edinmelerine olanak sağlıyor. Bu çerçevede, 200'den fazla yükümlünün eğitimden faydalanması hedefleniyor. Teorik derslerin yanı sıra pratik faaliyetlerle desteklenen proje, alanında deneyimli kişilerle yapılan söyleşilerle zenginleştiriliyor.

Söyleşiye katılan Fotoğraf Sanatçısı Fatih Özkadir, denetimli serbestlik kapsamındaki bireylere reklam fotoğrafçılığına dair önemli bilgiler aktardı. Etkinliğin sonunda, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Özen tarafından Özkadir'e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Manisa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Manisa Fotoğraf Derneği, bu tür etkinliklerle denetimli serbestlik sürecindeki bireylerin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmaya devam etmektedir.
 

Fotoğraflar