Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Moral Etkinliği Düzenledi

Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda infaz ve koruma memurları için moral etkinliği düzenledi.

Ceza İnfaz Kurumu Eğitim ve Psikososyal Yardım Servisi tarafından düzenlenen moral etkinliğine Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar ve ceza infaz kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Engin Demirci de katıldı. Etkinlikte konuşma yapan Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar konuşmasında infaz ve koruma memurlarının özveriyle çalıştığını dile getirdi. Başsavcı Çınar infaz ve koruma memurlarının özellikle de pandemi döneminde moral ve motivasyonlarının yüksek tutulması gerektiğini söyledi.

Kurum müdürü Murat Demir’de, “Pandemi döneminde ailesinden ve sevdiklerinden uzak bir şekilde izolasyon şartlarında canla başla görev yapan başta infaz ve koruma memurları olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlikte infaz ve Koruma Memuru Mustafa Cihan Duran’ın yazmış olduğu şiiri okudu, sinevizyon gösterimi yapıldı. Ayrıca ceza infaz kurumunda görevli İnfaz ve Koruma Memurları Furkan Sak, Gökhan Aşık, Mahir Cerit ve Galip Adalı sahne alarak eşsiz bir müzik şöleni sundu. Ardından Nevşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren müzik ekibi eğlenceli şarkılar ile tüm personele keyifli anlar yaşattı.
 

Fotoğraflar