Rize DSM Yükümlüleri Okul ve Hastaneyi Onardı

Rize Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yükümlüleri tarafından, Rize’de bulunan okul ve hastanedeki bakım ve tadilat işleri yapıldı.

Kamu yararına çalışma yükümlülüğü bulunanların denetimli serbestlik yükümlüleri, Rize Merkez Fatih Ortaokulu’nun 11 dersliğinin boya ve tadilat işlerini yaptı. Denetimli serbestlik müdürlüğünün girişimleri sonucu yapılan bu çalışmayla, öğrencilerin daha temiz ve ferah bir ortamda eğitim görmelerine katkı sağlandı.

Okulun bakım ve tadilat işleminin tamamlanmasının ardından yükümlüler, Rize Devlet Hastanesinde boya ve tadilat işlerine başladı. Hastanede bulunan 6 poliklinik, 5 hasta servisi, idari birim ve koridorlarında boya, badana, bakım ve tadilat çalışmalarını tamamlayan yükümlüler, hastanenin birçok noktasını yeniledi.

Kamu kurumlarında gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarından büyük memnuniyet duyan kurum yöneticileri, Rize Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkilileri ile denetimli serbestlik yükümlülerine emekleri dolayısıyla teşekkür etti.

Denetimli serbestlik müdürlüklerinin gayretleriyle yürütülen bu tür kamusal çalışmalarla, hem denetimli serbestlik yükümlülerinin cezalarının infazı yapılıyor hem de topluma katkı sunacak işlere imza atılıyor.
 

Fotoğraflar