SMA Hastası Sema İçin Sincan Yerleşkesinde Kermes Etkinliği Düzenlendi

Mardin Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nde görevli İnfaz ve Koruma Memuru Nurullah Ekinci'nin kızı SMA hastası Sema için duyarlılık çağrılarına destek gelmeye devam ediyor.

Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu, CTE personelinin katkılarıyla 26 Nisan 2024 tarihinde özel bir kermes ve konser etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, drama eğitmeni Yasemin Yanar Karameşe tarafından çocuklar için hazırlanan özel bir gösteriyle başladı. Ardından konser etkinliğiyle devam eden programda, Yozgat 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan İnfaz ve Koruma Memuru Emir Adak'ın yanı sıra konuk sanatçılar Haydar Ölmez, Veyis Yıkılmaz ve İbrahim Ertuğrul sahne aldı.

Etkinliğe, dernek başkanları, muhtarlar ve ceza infaz kurumu müdürlerinin yanı sıra birçok sayıda personel katılım gösterdi. Kermeste elde edilen gelirler ise SMA hastası Sema Ekinci adına ilgili valilik hesabına aktarıldı. Bu etkinlik, sadece maddi yardım sağlamakla kalmayıp, insanların bir araya gelerek dayanışma ve sevgi bağlarını güçlendirmesine de vesile oldu.

Etkinliğe katılanlar, bir araya gelerek dayanışma ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaparken, Sema ve ailesine destek olmak için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirttiler.
 

Fotoğraflar