Tarsus Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Milli Sporcu ve Antrenör İsa Makal ile Söyleşi Gerçekleştirildi

Tarsus Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim ve iyileştirme faaliyetleri kapsamında, milli sporcu ve antrenör İsa Makal ile söyleşi düzenlendi.

Denetim tedbiri altında bulunan yükümlülerin sosyal, kültürel, sportif ve gönüllülük faaliyetlerine ilgisini artırmak amacıyla önemli bir etkinlik gerçekleştirildi. Tarsus Adliyesi Konferans Salonu’nda Tarsus Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle milli sporcu ve antrenör İsa Makal denetim tedbiri altında bulunan yükümlülerle bir araya geldi.

Söyleşide, milli sporcu İsa Makal, halter sporu hakkında katılımcılara kapsamlı bilgiler verdi. İlçe ve ülke genelinde halter sporunda elde edilen başarıları paylaşan Makal, halter sporuna olan bakış açısını, düşüncelerini ve sporculuk kariyerinde elde ettiği deneyimleri anlattı. Katılımcılara, başarıya giden yolda attığı adımları ve sporun kendisine kazandırdıklarını samimi bir şekilde aktaran Makal, yükümlülerin merak ettiği konulara da yanıt verdi.

Etkinliğe çok sayıda yükümlü ve personel katıldı. Milli bir sporcu ile tanışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulan katılımcılar, söyleşi boyunca büyük bir ilgi ve mutluluk yaşadılar. Bu tür etkinliklerin, yükümlülerin sosyal ve sportif faaliyetlere katılımını teşvik ederek topluma kazandırılmalarında önemli bir rol oynadığı vurgulandı.
 

Fotoğraflar