Tekirdağ DSM, Yükümlü Gençleri Gençlik Merkezine Götürdü

Tekirdağ Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, denetimli serbestlik tedbiri kapsamında bulunan gençlerle birlikte ilde bulunan gençlik merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılan iş birliği kapsamında, yükümlü gençler Tekirdağ’da bulunan gençlik merkezine götürüldü.

Gerçekleşen ziyarette öncelikli olarak, gençlik merkezinde yürütülen faaliyetleri hakkında gençlere bilgi verildi. Ayrıca okçuluk, tenis, boks gibi çeşitli spor alanlarında antrenörler eşliğinde etkinlikler düzenlendi. Burada buz patenini de deneyimleme imkânı elde eden yükümlü gençler,  gençlik merkezinde unutulmaz anlar yaşadı. Gençlik merkezi ziyaretinin sonunda yükümlü gençlere çeşitli hediyeler de verildi. İl Müftüsü Mustafa Soykök tarafından ‘Bana Konum Atar mısın?’ isimli kitap da hediye edildi. Bir sonraki programın Diyanet Gençlik Merkezi ev sahipliğinde yapılması kararlaştırıldı.

Gençlik merkezinde gerçekleştirilen programa; Cumhuriyet Başsavcı Vekili Uğur Özcan, kurumlardan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Alper Arıtan, İl Müftüsü Mustafa Soykök, Gençlik Spor İlçe Müdürü Hüseyin Mutlu, Spor Hizmetleri Şube Müdürü Burak Şevket Taş, Denetimli Serbestlik Müdürü Ahmet Güneyli ile kurum yetkilileri de katıldı.
 

Fotoğraflar