Ünye DSM, Huzurevi Sakinlerini Yalnız Bırakmadı

Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Ünye Gençlik Merkezi Müdürlüğü görevlileri ile denetimli serbestlik yükümlüleri Ahmet Cemal Mağden Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Ünye Gençlik Merkezi Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği çerçevesinde yapılan ziyarette, huzurevinin duvarları çizilen resimlerle süslendi. Huzurevi sakinleri ile yükümlüler arasında samimi bir ortamda geçen ziyarette, yükümlüler huzurevi sakinlerinin tecrübelerini ve yaşam öykülerini dinleme fırsatı buldu. Yükümlüler, yaşlılarla yaptıkları sohbetlerde hem onların gönüllerine dokunuyor hem de hayat tecrübelerini aktaran yaşlıları büyük bir ilgiyle dinleyerek hayata dair yeni bilgiler öğreniyor.

Gerçekleştirilen ziyaretten ve yapılan duvar resimlerinden büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getiren huzurevi sakinleri, kendilerini yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilere teşekkür etti.

Huzurevi sakinleriyle zaman geçirmekten duydukları mutluluğu dile getiren yükümlüler, “Büyüklerimize huzurlu bir ortam sunmak ve onları mutlu etmek her şeyden önce vefa borcumuzdur. Bu anlamlı etkinliğin düzenlenmesine katkı sunan Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yönetimine de ayrıca teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Fotoğraflar