Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Kısa Film Festivali Etkinliklerine Katıldı

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve yükümlüler 9.Uluslararası Uşak Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklere katıldı.

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Uşak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda yurt içinden ve yurtdışından birçok konuğun katılımıyla 13-17 Aralık 2022 tarihlerinde yapılan 9.Uluslararası Uşak Kısa Film Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliklere katıldı. Etkinliklere, Uşak Denetimli Serbestlik Müdürü Ersen Göktaş, denetimli serbestlik personeli ve denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan 19 yükümlü katıldı. Kısa film festivali etkinlikleri kapsamında ilk olarak Uşak Arkeoloji Müzesi rehber eşliğinde ziyaret edildi. Uşak’ta bulunan arkeolojik eserler ve Karun Hazinelerinin sergi alanları gezildi. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve yükümlüler müze ziyaretinden sonra Uluslararası Kısa Film Festivalinde gösterimi yapılan iki kısa film izlendi.

Etkinlikten memnun kalan denetimli serbestlik yükümlüleri; müdürlük çalışanlarına teşekkür ederek etkinliklerin devamını istedi.
 

Fotoğraflar