Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Yükümlüleri Asrın Rodi Pak İle Tanıştı

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde, denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan 5 yükümlü milli motosikletçi Asrın Rodi Pak ile bir araya geldi.

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında, sosyokültürel ve sportif faaliyetlere olan ilgiyi artırmak amacıyla rol model olabilecek kişilerle, denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlülerin buluşturulması hedeflendi. Bu kapsamda milli motosikletçi Asrın Rodi Pak ile denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlüler bir araya geldi.

4 yaşında motosiklet kullanmaya başlayan ve süpermoto ve motokros dallarında Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında dereceye giren ayrıca Uşak Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitimine devam eden milli motosikletçi başarı hikâyesini yükümlü gençlerle paylaştı.

Sohbetin ardından Asrın Rodi Pak, Uşak Belediyesi Motor Sporları Pistinde gösteri yaptı. İzleyicilerin beğenisini toplayan gösteri sorasında yükümlüler karting pistinde go-kart araçlarını da sürme fırsatı buldu. Etkinlik sonunda Denetimli Serbestlik Müdürü Ersen Göktaş, motor sporlarıyla ve Asrın Rodi Pak ile tanışmaktan çok mutlu olduklarını dile getirerek; yükümlülere yönelik sanatsal ve sportif etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Etkinliğe, Uşak Denetimli Serbestlik Müdürü Ersen Göktaş, Uşak Spor Hizmetleri Müdürü Zeki Çakır, denetimli serbestlik uzmanları ve 5 denetimli serbestlik yükümlüsü katıldı.
 

Fotoğraflar