Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nden "Ramazan Bayramı Yardımı"

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Türk Kızılay iş birliğinde denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlülere ramazan yardımı yapıldı.

Kurum tarafından yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda, ihtiyaç sahibi denetimli serbestlik yükümlüleri tespit edildi. Denetimli serbestlik müdürlüğünün girişimleri ve Türk Kızılay’ı Uşak Şubesinin destekleriyle, yardıma muhtaç ailelere ramazan kolileri dağıtıldı.


Yardım malzemelerinin dağıtımında kısa bir konuşma yapan Türk Kızılay’ı Uşak Şubesi Mali Destek ve Hizmet Uzman Yardımcısı Tuğba Furtana; Türk Kızılay’ın “Bu Ramazan Sensiz Olmaz” sloganıyla yardım çalışmalarını artırarak milyonlara ulaştığını ifade ederken, Toplumsal Güçlendirme Uzmanı Emrah Tuncer de yardıma ihtiyacı olan kişilere ulaşmalarına destek oldukları için Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkililerine teşekkürlerini ifade etti.

Programa katılan yükümlüler ramazan yardımı nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade ederek, yardım organizasyonun gerçekleşmesi hususunda emek veren herkese teşekkür etti.

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu vurgulayan Uşak Denetimli Serbestlik Müdürü Ersen Göktaş, anlamlı yardımları için Türk Kızılay’ı Uşak Şubesine teşekkürlerini ilettiği etkinlikte Türk Kızılay personeli, kurum personeli ve denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlüler yer aldı.
 

Fotoğraflar