Uşak DSM Ev ve İşyerlerine Misafir Oluyor

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Uşak İl Müftülüğü tarafından yürütülen ‘’Misafir Kabul Eder Misiniz?‘’ projesine dâhil olarak yükümlülerinin ev ve işyerlerini ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan ’’Misafir Kabul Eder Misiniz?‘’ projesi ile din görevlileri ve alan uzmanları ailelere rehberlik etmek için ev ve iş yeri ziyaretlerine başladı. Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü de bu çalışmaya dâhil olarak denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlülerin evlerine ve işyerlerine ziyaretler gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyaretlerde hem yükümlülere manevi rehberlik yapılıyor hem de dini soruları cevaplandırılıyor. Bu projeyle, yükümlülerin gönüllerine dokunularak manevi zenginliklerinin artırılması hedefleniyor.

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Manevi Rehberlik Birimi vaizi Zekeriya Karaca, Öğretmen Rıdvan Said Yıldız ve Uşak İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Mehmet Pehlivan’ın katıldığı ziyaretlerde, İl Müftülüğü tarafından hazırlanan hediyeler ailelere takdim edildi.
 

Fotoğraflar