Uşak DSM’nin Faaliyetleri, Bağımlılıkla Mücadele Toplantısında Anlatıldı

Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yürütülen faaliyetler, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda anlatıldı.

Bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası iş birliği yapılması, eşgüdüm sağlanması, madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetlerin belirlenmesi ve alınacak kararların koordineli şekilde uygulanması amacıyla ‘Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Toplantıda, Uşak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan sunum ile denetimli serbestlik müdürlüğünce gerçekleştirilen faaliyetler hakkında Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu üyelerine bilgi verildi. Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Uşak Valisi adına toplantıya katılan Banaz Kaymakamı Cuma Emeç başkanlığında, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılımıyla gerçekleştirildi.

Bağımlılıkla daha etkin bir mücadele yürütülmesi için alınması gereken tedbirlerin ele alındığı toplantıda, bağımlılıkla mücadele hususunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili görüş, öneri ve düşünceler konuşuldu.

 

Fotoğraflar