Yükümlü Gençler Masa Tenisi Turnuvasında Stres Attı

Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği kapsamında, yükümlü gençler için masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Denetimli serbestlik yükümlülerinin suçtan uzaktan tutulması, toplumsal yaşama uyumunun kolaylaştırılması ve topluma yararlı bir birey olmaları amacıyla, Adalet Bakanlığı İle Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenleniyor.

Bu kapsamda Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği çerçevesinde Lüleburgaz Gençlik Merkezinde düzenlenen turnuvada, denetimli serbestlik yükümlüsü olan 7 genç karşılıklı masa tenisi oynayarak stres attı.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı turnuva sonunda, turnuvaya katılan yükümlü gençlere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya verildi. Gerçekleştirilen turnuvanın kendilerine çok iyi geldiğini ifade eden yükümlü gençler, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
 

Fotoğraflar